نمایندگی و مرکز خرید و فروش اینترنتی ( انلاین ) و لیست قیمت خرید اداپتور مانیتور adaptor monitor led ارزان و آدرس فروشگاه های شیراز

خرید آداپتور مانیتور در شیراز

فروشگاه اینترنتی لپ تاپ بهار تمام محصولات خود از جمله آداپتور مانیتور را با گارانتی معتبر و سیاست های بازگشت مناسب عرضه می کند.
لازم به توضیح است که آداپتورهای مانیتور برای اتصال به دوشاخه,نیاز به کابل برق سه پین دارند.
نوسانات برق از دلایل اصلی خرابی آداپتور مانیتور است.پیشنهاد می شود برای جلوگیری از تاثیرات مخرب,حتما از یک محافظ برق استفاده کنید.

قبل از خرید شارژر مانیتور توجه کنید.

1-مهمترین مساله در هنگام خرید آداپتور مانیتور انتخاب ولتاژ صحیح است.این اطلاعات را می توانید به راحتی با بررسی برچسب درج شده در پشت مانیتور و یا روی آداپتور قبلی خود بدست بیاورید.
2-آمپر شما بالاتر از مانیتور باشد,آسیبی به دستگاه شما نمی زند,اما اگر پایین تر باشد,موجب آسیب رساندن به مانیتور شما می شود.
3-ولتاژ آداپتور دقیقا باید مطابق با ولتاژ دستگاهتان باشد.
4-مطابقت سرفیش آداپتور با پورت ورودی مانیتور.
5-انتخاب آداپتور با ولتاژ نامناسب می تواند منجر به آسیب جدی صفحه نمایش گردد. تمام اطلاعات آداپتور مانیتور به صورت واضح بر روی بدنه ی آن درج شده است. 

نمایندگی و مرکز خرید و فروش اینترنتی ( انلاین ) و لیست قیمت خرید اداپتور مانیتور adaptor monitor led ارزان و آدرس فروشگاه های شیراز

دلایل خرابی آداپتورهای مانیتور

مهمترین عامل آسیب رساندن به آداپتورها نواسانات برق است. با قرار دادن یک محافظ برق در سر راه شارژر می توان از این آسیب پیشگیری کرد. تا کردن، گره زدن و مچاله کردن مداوم کابل آداپتور از دیگر عامل های خرابی شارژر است.بهتر است بدانید که کابل مسی پس از تعداد مشخصی تا شدن و خم شدن می شکند. و امکان قطع شدگی کوچک و بروز پدیده اتصال کوتاه شدن و در نتیجه مقدار جریان زیادی را از آداپتور جذب می کند ( اصطلاحا آمپر می کشد) و باعث سوختگی آداپتور می شود. استفاده از کابل ها و تبدیل های 3 به 2 برق بی کیفیت.

جلوگیری از آسیب به آداپتور مانیتور

همواره پیشگیری مانع از هزینه های احتمالی در آینده خواهد شد,استفاده ازمحافظ بهترین و راحت ترین گزینه جهت جلوگیری از آسیب و نوسانات به سیستم های کامپیوتری است.اگر تا کنون از محافظ برق مناسب برای تامین انرژی مورد نیاز رایانه شخصی و یا لپتاپ خود استفاده نکرده اید به شما پیشنهاد میکنیم که سریعا اقدام به خرید یک محافظ برق مناسب نمایید.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید