نمایندگی و مرکز خرید و فروش اینترنتی ( انلاین ) و لیست قیمت خرید اداپتور مودم ای دی اس ال adaptor modem adsl ارزان و آدرس فروشگاه های شیراز

ادبتور 12 ولت مخصوص مودم ADSL :

این ادابتور با ولتاژ 12 ولت و جریان امپر 1000 میلی امپر مناسب مودم های TP-LINK  /D-LINK / TENDA/ ASUS / LINKSIS / TOTOLINK / PRO LINK / ZOLTRIX / و …. میباشد.

 

برای استفاده از این ادابتور به عنوان ادابتور مودم ADSL ولتاز دقیقا باید 12 ولت باشد ولی اگر جریان امپر مودم شما پایین تر باشد مثلا 0.6 و یا 0.80 باشد استفاده از این ادابتور بلامانع است. و اینکه سوکت این ادابتور استاندارد بوده و به همه مودم ها متصل میگردد به غیر از مودم ADSL D-LINK بنابراین به هنگام خرید این ادابتور  کارشناسان فروش را مطلع بفرمایید که به همراه ادابتور کابل تبدیل شارز را به همراه ادابتور ارسال نمایند.

آداپتور مودم دی لینک 12 ولت برای تامین نیروی عملکردی مودم های ADSL و D-Link بکار می رود.

 

آداپتور مودم دی لینک 12 ولت

 

این آداپتور مودم با تبدیل برق شهری به ولتاژ سطح پایین 12 ولت قادر است تا دستگاه مودم شما را در مدت زمان معقولی شارژ کند.اندازه ی سوکت این آداپتور 3.5X1.5 بوده که ضمن داشتن طراحی استاندارد,بخوبی می تواند با مودم شما ارتباط برقرار کند.فرآیند ساخت و متریال بکار رفته در آن از کیفیت مطلوبی برخوردار است و در صورت مراقبت صحیح تا مدت طولانی بدون عیب و نقص برای شما کار خواهد کرد.

به ادبتور 12 ولت مخصوص مودم ADSL

آداپتور مودم 

آداپتور 12ولت نیز می گویند.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید