نمایندگی و مرکز خرید و فروش اینترنتی ( انلاین ) و لیست قیمت کابل شبکه lan cable ارزان و آدرس فروشگاه های شیراز

انواع کابل شبکه 

در بالا لیست این محصولات را در انواع استانداردها و با برندهای مختلفی چون کابل شبکه لگراند مشاهده می‌کنید. کابل های شبکه، از تجهیزات پسیو شبکه به شمار می روند که از آنها به منظور برقراری اتصال میان دستگاه های شبکه مورد استفاده قرار می گیرند. کابل های شبکه در انواع کابل فیبر نوری، کابل کواکسیال و کابل های زوج به هم تابیده موجود هستند که با توجه به اندازه و توپولوژی شبکه مورد استفاده قرار می گیرند. بر اساس اندازه شبکه می توان از کابل شبکه با متراژهای مختلف استفاده نمود.

انتخاب کابل شبکه مناسب یکی از موارد بسیار با اهمیت در راه اندازی یک شبکه کامپیوتری است زیرا این محصولات در انواع مختلف و با متراژهای مختلف در بازار موجود هستند. کابل شبکه cat7، کابل Cat 6e، کابل Cat 6، کابل Cat5e و Cat 5 از انواع مختلف کابل های شبکه هستند. این موضوع بسیار اهمیت دارد که برای شبکه خود کابل شبکه درست و مناسب را خریداری کنید زیرا اشتباه در انتخاب یک کابل می تواند عملکرد شبکه را دچار اختلال کند.

قیمت کابل شبکه نیز بر اساس ویژگی هایی نظیر نوع شیلد، سرعت و کیفیت ساخت متفاوت است. در سایت نت ران می توانید با مراجعه به منوی تجهیزات پسیو و قسمت کابل شبکه انواع مختلف کابل شبکه را مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

کابل شبکه Cat7

تفاوت کابل شبکه LAN با کابل تلفن 

Networking cables، از لحاظ ظاهری، شبیه به کابل‌ تلفن هستند که سال‌ها در سراسر جهان از آن‌ها استفاده می‌شود، اما یک تفاوت اصلی میان کابل‌های شبکه و کابل‌ تلفن وجود دارد و آن این است که کابل لن ، ضخیم‌تر از کابل تلفن بوده، و دارای هشت هادی در درون خود است که این هادی‌ها وظیفه انتقال اطلاعات را برعهده دارند.

همچنین کابل لن، در رنگ‌های مختلف و با ویژگی‌های به خصوصی تولید و عرضه شده‌اند اما کابل‌های تلفن به طور عمده، در رنگ خاکستری تولید می‌شوند.

همچنین کابل‌های شبکه، به پورت‌های شبکه متصل می‌شوند که از پورت‌های تلفن بزرگتر بوده و مکانی برای اتصال 8 هادی درونی کابل‌های شبکه در آن‌ها تعبیه شده‌ است و در نتیجه، اطلاعات، از طریق آن‌ها به سخت‌افزار درونی تجهیزات شبکه منتقل شده و پس از پردازش، مورد استفاده کاربران قرار می‌گیرند.

نمایندگی و مرکز خرید و فروش اینترنتی ( انلاین ) و لیست قیمت کابل شبکه lan cable ارزان و آدرس فروشگاه های شیراز

کابل شبکه LAN

کابل شبکه اترنت تکنولوژی دسترسی در شبکه های محلی است. بنابراین هر کابلی که سبب برقراری ارتباط میان دستگاه ها در یک شبکه LAN می شود، به نام کابل لن یا کابل اترنت شناخته می شوند.

کابل شبکه ایرانی

راهنمای خرید کابل شبکه LAN

با مراجعه به منوی تجهیزات پسیو در سایت نت ران و انتخاب زیر منوی کابل شبکه می توانید تمامی محصولات را مشاهده نمایید. این محصولات، دارای بررسی های تخصصی، مشخصات فنی کامل و نظرات کاربران هستند که پس از بررسی های لازم می توانید اقدام به خریداری نمایید. با اضافه نمودن محصول به سبد خرید، بر روی گزینه اقدام به پرداخت کلیک کرده و مراحل پرداخت را انجام دهید تا درخواست شما برای بخش فروش، انبارداری و سپس ارسال کالا فرستاده شود. محصولات خریداری شده شما در کمترین زمان ممکن، توسط همکاران ما به آدرس شما ارسال خواهد شد.

نمایندگی و مرکز خرید و فروش اینترنتی ( انلاین ) و لیست قیمت کابل شبکه lan cable ارزان و آدرس فروشگاه های شیراز

کاربرد کابل شبکه

کابل‌های ارتباطی شبکه انواع مختلفی دارند و انتخاب نوع مناسب کابل شبکه کاملا بستگی به ساختار و توپولوژی و معماری سیستم دارد مثل اینکه بزرگی شبکه چقدر است، چه پروتکلی استفاده می‌شود و چه توپولوژی دارد.

شناخت انواع کابل شبکه و دانستن درباره چگونگی ارتباط آنها با دیگر ویژگی های شبکه، به شما کمک می‌کند تا شبکه موفقی راه اندازی کنید.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید