خرید آنلاین لوح فشرده خام

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با سابقه طولانی و درخشان در زمینه گردآوری و فروش محصولات مرتبط با تکنولوژی بهترین گزینه برای خرید انواع لوح فشرده می باشد. خرید اینترنتی انواع سی دی و دی وی دی خام از این فروشگاه آنلاین فارغ از کیفیت و اصالت آنها  با قیمتی کاملا اقتصادی صورت می پذیرد. قیمت دی وی دی خام پرینکو و سی دی های خام سونی در فروشگاه های آنلاین دیجی کالا در  مقایسه با فروشگاه های دیگر به مراتب مناسب تر است.

نمایندگی و مرکز خرید و فروش اینترنتی ( انلاین ) و لیست قیمت سی دی خام cd raw shiraz ارزان و آدرس فروشگاه های شیراز

از بهترین نوع دی وی دی ایرانی پرینتیبل به نوع دی وی دی فینال می توان اشاره کرده که جزو بهترین نوع از د یوی دی های ایرانی به شمار می رود و در نوع دی وی دی خارجی که تایوانی ،هندی و اماراتی وارد و در بازار به فروش میرسد به برندهای دی وی دی پرینتیبل  vevo و دی وی دی پرینتیبل Bingo  می توان اشاره کرد که بهترین نوع دی وی دی حال حاضر موجود در بازار می باشد .

سی دی (CD)،

یکی از دستاوردهای بشر و پیشرفت علم در اختراع و تولید در انواع لوح فشرده متبلور شده است. کاربرد اصلی انواع سی دی و دی وی دی خام برای ذخیره کردن و حفظ داده ها و اطلاعات دیجیتالی است.

تفاوت انواع لوح فشرده

انواع لوح فشرده تحت عنوان دو گروه cd و dvd بلوری و خام قرار می گیرند که با توجه به میزان حافظه و قابلیت هایی همچون پرینتبل (پرینت ایبل) و خام بودن تفکیک می شوند. حافظه ذخیره سازی اطلاعات در انواع دی وی دی خام و بلوری حدود دو برابر انواع سی دی خام است.

جدیدترین نوع دی وی دی های عرضه شده در بازار مدل dvd بلوری خام است. ویژگی دی وی دی بلوری که آن را از سایر لوح های فشره متمایز می کند کیفیت بالای آن است. اغلب دی وی دی های بلوری با قابلیت پرینت می باشند. یعنی شما میتوانید هر تصویری که مایل هستید بر بلوری خام چاپ کنید. ضمن اینکه سرعت انتقال اطلاعات در این سبک dvd بسیار بیشتر از انواع dvd های و سی دی های دیگر است. با این وجود ویژگی منحصر به فرد و بارز دی وی دی های بلوری کیفیت خارق العاده آن هاست و هم چنین کیفیت تصویر بالاتر و مطلوبیت صدا بیش تر از موارد متمایز کننده این نوع از دی وی دی ها محسوب می شود.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید