نمایندگی و مرکز خرید و فروش اینترنتی ( انلاین ) و لیست قیمت کابل برق کیس و لپ تاپ ارزان و آدرس فروشگاه های شیراز

کابل برق کیس ضخیم 0.75 * 3

کابل برق کیس ضخیم برای برق رسانی از پریز برق 220 ولت شهری به پاور کیس کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد. البته این کابل کاربردهای دیگری مانند برق رسانی به مانیتور و نمایشگر مانیتور و یا تلوزیون ، دستگاه‌های آزمایشگاهی و پزشکی ، منبع تغذیه و … نیز دارد.

در صورتیکه کابل برق کیس ضخیم دارای جنس ضعیفی باشد در صورتی که جریان مصرفی برق در حال گذر از کابل بالا بروند کابل ممکن است ذوب شود و احتمال آسیب دیدن دستگاه وجود دارد.

کابل برق کیس ضخیم دارای یک قطر ضخامت سیم داخلی هستند که سایزهای مختلفی از جمله 0.5 و 0.75 و 1 و 1.5 دارند. این کابل از نوع ضخیم نوع 0.75 * 3 می باشد.

 

کابل برق کیس ضخیم

 

کابل برق سه پین پاور کیس ضخیم 0.75 * 3

نمایندگی و مرکز خرید و فروش اینترنتی ( انلاین ) و لیست قیمت کابل برق کیس و لپ تاپ ارزان و آدرس فروشگاه های شیراز

ویژگی‌های کابل و سیم مرغوب چیست؟

lamp-tikسطح و روکش عایق و بیرون کابل برق باید جنس از PVC مرغوب باشد و تا جای ممکن صاف و یک‌دست باشد و فرورفتگی و برجستگی فراوانی نداشته باشد.

lamp-tikتنها قطر و ضخامت کار نمی‌تواند 100% نشان‌دهنده‌ی کیفیت و مرغوبیت جنس کابل برق پاور باشد. هرچند یکی از گزینه‌هایی است که باید در نظر گرفته شود.

lamp-tikتوجه داشته باشید که زمانی که کابل را با تیغ می بریم باید بخش فلزی که از مس یا آلومینیوم است درست در میانه‌ی کابل یا سنتر قرار داشته باشد. هادی کابل در میانه‌ی روکش باشد. روکش به گونه‌ی مساوی سیم را عایق کرده باشد.

lamp-tikعایق یا روکش کابل برق ضخیم باید به سادگی از سیم یا هادی جدا شود.

lamp-tikکابل باید قابل انعطاف باشد و با خم و راست شدن نشکند و از هم گسست پیدا نکند.

lamp-tikمس باید از نوع نرم شده و آنیل باشد و سطحی سراسر تمیز و روشن و درخشنده داشته باشد.

lamp-tikآلیاژ سیم داخلی هر چه ضخیم تر و درصد مس بالاتری داشته باشد کیسفت و رسانایی آن بالاتر و قدرت انتقال جریان برق نیز بالاتر خواهد بود.

کابل برق سه پین آداپتور لپ تاپ 1.5 متری
برای اتصال پاور کیس کامپیوتر به برق یا لپ‌تاپ نیاز به کابل برق خواهید داشت. این نوع کابل‌ها که معمولا بصورت 2پین یا 3پین هستند بسته به نوع ورودی دستگاه متغیر هستند. کابل فوق یک کابل 3پین باکیفیت است که با طول 1.5متری خود می‌تواند برای هرمحیطی مناسب باشد و حتی اگر درنزدیکی دستگاه شما پریز برق وجود نداشته‌ باشد بتوانید به‌راحتی دستگاه خود را به برق شهری متصل کنید. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد.
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید