نمایندگی و مرکز خرید و فروش اینترنتی ، انلاین و لیست قیمت تبلت سامسونگ tablet samsung و آدرس فروشگاه های شیراز

تبلت سامسونگ همیشه جزو پرفروش ترین تبلت های بازار ایران و جهان بوده است؛ کاهش قیمت تبلت های جدید سامسونگ در مدل تبلت های جدید 2019 و 2020 نسبت به محصولات قبلی خود باعث شد سهم عظیمی از بازار جهانی تبلت که در حال از دست رفتن بود را مجددا از آن خود کند و توانست با این کاهش قیمت توانست افراد بیشتری را که بین برند های مختلف تبلت دچار دودلی در انتخاب شده بودند را به دلیل جذابیت در قیمت و کیفیت بالای تبلت های خود به جمع خریداران تبلت های سامسونگ بیافزاید. پس از شیوع ویروس کرونا اخیرا با کاهش محسوس موجودی به دلیل مشکلات زیادی در واردات و کاهش تنوع تبلت در بازار ایران متاسفانه دیگر مقایسه تبلت سامسونگ با دیگر برند ها تقریبا مقدور نیست چون به جز یکی دو مدل از تبلت های لنوو هیچ برند دیگر تبلتی در ایران وجود ندارد که در سطح امکانات و مدل های جدید تبلت های سامسونگ باشد! مثلا تبلت های جدید 2019 و 2020 سامسونگ با نام های (S7+ (T975 و (S7 (T875 و (S6 Lite (P615 و (S6 (T865 و (S5e (T725 و (A8 Plus (P205 مدلهایی هستند که هیچ گونه تبلت مشابه آنها در ایران وجود ندارد!

نمایندگی تبلت سامسونگ شیراز ، تبلت سامسونگ در شیراز ، نمایندگی تبلت سامسونگ در شیراز ، فروش تبلت سامسونگ در شیراز ، قیمت تبلت سامسونگ شیراز ، فروش تبلت سامسونگ در شیراز ، قیمت تبلت سامسونگ شیراز ، فروش تبلت سامسونگ در شیراز ، نمایندگی فروش تبلت سامسونگ در شیراز ، فروش اقساطی تبلت سامسونگ در شیراز ، آدرس نمایندگی فروش تبلت سامسونگ در شیراز


اکنون تبلت های سامسونگ با دو گارانتی رسمی 18 ماهه اندیشه و تحلیل توسط مرجع تبلت ایران عرضه می شود و در گذشته تبلت های سامسونگ در ایران با گارانتی های شرکت های مختلفی از جمله تبلت سامسونگ با گارانتی هماهنگ ، تبلت سامسونگ با گارانتی سام سرویس ، تبلت سامسونگ با گارانتی مایکروتل ، تبلت سامسونگ با گارانتی سامتل ، تبلت سامسونگ با گارانتی همراه سرویس خاورمیانه و ... عرضه می شده است . شما می توانید لیست قیمت تبلت سامسونگ را در وبسایت مرجع تبلت ایران مشاهده کنید .
برند سامسونگ یک برند معروف در زمینه لوازم الکترونیکی در سراسر دنیا است ، این کمپانی فعالیت خود را در سال 1938 در کره جنوبی آغاز کرد و هم اکنون توانسته است جزو 10 برند برتر دنیا قرار گیرد همین امر باعث شده است که اعتماد به این برند برای مشتریان آسان تر شود و خرید تبلت سامسونگ علاوه بر به همراه داشتن کلاس اجتماعی بالا‌‌ ! یک انتخاب هوشمندانه برای مشتریان نیز تلقی شود.
اولین سری تبلت سامسونگ با نام گلکسی تب در سال 2011 معرفی شد و سامسونگ توانست در مدت کوتاهی با بررسی نیازهای مشتریان مدل های جدید خود را هرچه بهتر از قبل و مطابق با نیاز های مشتریان وارد بازار کند . تا سال 2014 سامسونگ در 2 دسته بندی تب و نوت تبلت های خود را نامگذاری می کرد که عموما تبلت قلم دار سامونگ زیر مجموعه خانواده نوت قرار می گرفتند ولی از سال 2014 به بعد تا این لحظه سامسونک در 3 دسته بندی تبلت تولید می نماید که به ترتیب Tab E یعنی تبلتهای اکونومی و بسیار ارزان که معمولا در ایران وجود ندارند، بعدی تبلت های Tab A یا ادونس که تبلت های میان رده و پرفروش هستند و نهایتا دسته بندی Tab S که به معنای سوپر یا سوریم یا اعلا هستند که معمولا پرچمدار و دارای خصوصیات فنی بسیار بالا که از کیفیت و قیمت بسیار بالایی برخوردار می باشند. برای آشنایی و مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین تبلت با شماره های بخش فروش مرجع تبلت ایران اولین و تنها سایت تخصصی تبلت در ایران تماس حاصل نمایید.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید