کیف محافظ هارد دیسک اکسترنال bag & case hard external

این کیف های محافظ قادر هستند به‌خوبی از هارد شما در برابر خط و خش و ضربه‌های نه‌چندان سخت محافظت کنند..ضربه و فشار از عمده دلایل خرابی هاردهای اکسترنال به شمار می‌روند؛ پس نخستین نیاز برای تمامی افراد بعد از خرید آن، تهیه یک کیف هارد برای محافظت و مراقبت از آن است. 

بهترین قیمت خرید کیف هارد اکسترنال | کامپیوتر سینا شیراز

به اندازه‌ی هارد اکسترنال خود توجه کنید: قطعا هیچکس دوست ندارد پس از صرف هزینه‌ و وقت، با کیفی مواجه شود که به اندازه‌ی هاردش نمی‌خورد و رسما کارایی ندارد. پس حتما پیش از خرید به خوبی از ابعاد هارد اکسترنال خود آگاه باشید و اندازه‌های کیف را نیز به دقت بررسی کنید.هم‌خوانی اندازه‌ی هارد اکسترنال و case یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید در حین خرید کیس مد نظر قرار دهید. 

یک بی‌دقتی کوچک به‌غیراز آسیب رساندن به ظاهر هارد، به اطلاعاتمان هم می‌تواند ضربهٔ اساسی وارد کند..امروزه حجم زیادی از اطلاعات شخصی و کاری کاربران توسط هاردهای اکسترنال جابه‌جا می‌شوند. از این رو لازم است شرایط نگهداری از این محصولات را رعایت کنیم و در خرید کیف هارد دقت لازم را داشته باشیم. 

بهترین قیمت خرید کیف هارد اکسترنال | کامپیوتر سینا شیراز

احتی استفاده از کیس را مد نظر قرار دهید: بهترین کیس هارد اکسترنال کیفی است که دارای پیچیدگی نباشد و کار با آن ساده باشد. برای مثال تنها یک زیپ داشته باشد و دسترسی به هارد با گشودن همان یک زیپ میسر شود. یا بندهای نگهدارنده‌ای داشته باشد که هنگام گشوده شدن کیس مانع بیرون افتادن هارد شود. برخی از کیس‌های هارد دارای یک بندینک هستند که حمل آن را راحت‌تر می‌کند و به شما اجازه می‌دهد در حین جابه‌جایی کیف را ایمن‌تر در دستانتان نگه دارید..راحتی و سادگی استفاده نکته‌ی دیگری است که توجه به آن در حین خرید case محافظ خالی از لطف نیست. 

این انتخاب از همه جهت مهم است؛ زیرا این کیف، نگه‌دارنده مهم‌ترین اطلاعات ماست. معمولاً در داخل کیف های هارد دیسک اکسترنال یک جیب وجود دارد که از آن می‌توان جهت نگهداری کابل، کارت حافظه و… استفاده کرد.امروزه کیف‌های متنوعی تولید می‌شود و بسته به نیازمان باید بدانیم کدام محصول برای ما مناسب‌تر است.

بهترین قیمت خرید کیف هارد اکسترنال | کامپیوتر سینا شیراز

 به همین دلیل محافظت از هاردهای اکسترنال در برابر ضربه و رطوبت اهمیت زیادی خواهد داشت. .هاردهای اکسترنال معمولاً بدنه‌ای حساس نسبت به ضربه دارند و در صورتی‌که ضربه‌ای به آن‌ها وارد شود، احتمالاً به اطلاعات ذخیره‌شده در هارد آسیب وارد می‌شود؛

بهترین قیمت خرید کیف هارد اکسترنال | کامپیوتر سینا شیراز

کیف‌های هارد همگی یک شکل هستند، اندازه چه اهمیتی در خرید هارد دارد؟

با اینکه تمامی کیف‌ها در نگاه اول شبیه به هم به نظر می‌رسند اما ممکن است در طول و عرض و ارتفاع متفاوت و با هارد شما همخوانی نداشته باشند، در این مواقع باید از کیف هارد اکسترنال بزرگ تر استفاده نمایید؛ پس توجه به اندازه‌ها امری ضروری است. .قطعا تاثیرگذار است. اغلب کیف‌هایی که برای هارد اکسترنال طراحی شده‌اند 2.5 اینچی هستند اما تطبیق سایز هارد و کیس بسیار مهم است. 

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید